۸ نکته ی آرایشی برای بهار

دیگر نیازی نیست که نگران پوست خشک یا پوست چربت باشی. این فصل، فصلی است که پوستت در بهترین وضعیتش قرار خواهد گرفت.

 

دیگر با سرمای زمستان خداحافظی کرده ایم، بیایید به بهار خوشامد بگوییم. بهار راهی است که طبیعت می گوید: بیا خوش باشیم! دیگر نیازی نیست که نگران پوست خشک یا پوست چربت باشی. این فصل، فصلی است که پوستت در بهترین وضعیتش قرار خواهد گرفت. آرایشت بیش از همیشه ماندگاری خواهد داشت و کمتر بخاطر آب و هوا رنگ می بازد.

 

پس آماده شوید که زیبایی بهار را روی چهره تان نیز بنمایش بگذارید. در این مطلب چندین نکته ی آرایش بهاره را برایتان جمع آوری کرده ایم که شما را زیباتر نشان دهد.

 

 

 

۱. جرأت کنید و رنگ های برجسته را امتحان کنید

 

انواع سایه های مرجانی، نارنجی براق، قرمز و صورتی، همه شان مخصوص بهار اند. این رنگ های دوست داشتنی را در این بهار تجربه کنید. رژ لب نارنجی با هر رنگ پوستی عالی می شود. ای اینرو این رنگ بیشتر پیشنهاد می شود. شما می توانید سایه ای از نارنجی را انتخاب کنید که بیشتر با آن راحتید. اگر می توانید با آن کنار بیایید یک نارنجی براق و پرتقالی بزنید و با افتخار با آن راه بروید.

 

۲. رنگ گلها را امتحان کنید

 

می توانید در بهار رنگ گلها را برای آراستن خودتان امتحان کنید تا طراوت و تازگی را بنمایش بگذارید. رخ شما می تواند همچون گلی باشد که فقط در بهار خودنمایی می کند. رنگ های ارغوانی روشن و یاس بنفش، رنگ هایی زیبا برای بهارند. انواع صورتی نیز خیلی زنانه و زیبا هستند. تمام این رنگ ها مناسب این فصلند.

 

۳. روی چشم هایتان تمرکز کنید

 

آرایش چشم ها به سبک کلاسیک (retro style) برای بهار عالی اند. خط چشمتان را پهن و زاویه دار بکشید، هم بالا و هم پایین چشمتان. این سبک آرایش چشم واقعا خیره کننده است.

 

۴. آرایش براق و اکلیلی

 

در این بهار، از اکلیل در آرایشتان استفاده کنید تا زرق و برق بیشتری به چهره تان ببخشید. می توانید اینکار را با برق لب یا با سایه چشم درخشان به خوبی انجام دهید. حتی اگر فکر می کنید می توانید با این کنار بیایید، خط چشم اکلیلی بکشید!

 

۵. خط چشم های رنگی بکشید

 

دیگر زمان استفاده از سیاه گذشته، مطمئن شوید که با تغییر هر از چند گاهی رنگ خط چشم هایتان، طراوت و تازگی را نگاه می دارید. آبی آکوا یا سبز آبی، رنگی عالی برای بهارند. همچنین رنگی هم نیستند که خیلی به چشم بیایند. حتی اگر راحتید، می توانید خط چشم سفید که یک مد قدیمی بود هم بزنید و آنرا با یک رژ لب رنگی همراه کنید.

 

۶. بر مژه هایتان تاکید کنید

 

چشمان شما پنجره ای به روح شما هستند. چه کار می تواند بیشتر از تاکید بر مژه ها، توجه را به سمت چشمانتان جلب کند؟ استفاده از ریمل، چشم های شما را باز می کند و باعث می شود جذاب تر بنظر برسد. باعث خواهد شد سرحال تر بنظر بیایید، یعنی همان چیزی که مقصود بهار است.

 

۷. به ابروهایتان قوس ندهید

 

بهار، فصلی برای طراوت و طبیعی بودن است. آخرین مد این فصل، داشتن ابروهایی بدون نوک یا ابروهایی پسرانه و بدون قوس است. اینطوری چهره تان معصوم تر و جوان تر بنظر خواهد آمد. پس، از به رخ کشیدن ابروهایتان نترسید!

 

۸. طبیعی باشید

 

اگر جزو طرفداران آرایش زیاد نیستید، خوشحال خواهید شد اگر بدانید چهره ی «بدون آرایش» هم در حال حاضر مد است! «بدون آرایش» به این معناست که کم آرایش کنید، یا واقعا آرایش نکنید. شما می توانید به سراغ رژ لب هایی با رنگ ها و سایه های خیلی طبیعی بروید و خیلی سبک خط چشم بکشید. تنها کافیست که یک فونداسیون مناسب استفاده کنید تا هرگونه نقص پوستتان از بین برود.

 

بسیار خب، این هم از نکاتی که می توانید در آرایش بهاره تان از آنها بهره ببرید. این نکات خیلی رواج دارند و قطعا شما را در سطح خوبی از آراستگی های مد بهار نگاه می دارند. بهار خوبی داشته باشید!

گفته: سایت آفتاب

/ 4 نظر / 144 بازدید
اینترسرا

سلام با احترام سايت اينترسرا افتتاح شد اينترسرا سراي اينترنتي شماست به رايگان کالاها محصولات توليدات خدمات و اخبار خود را منتشر کنيد بازديد بيشتر مزيت ما خواهد بود عضويت آسان - ثبت محصول آسان - ارتباط با سايرين - نشر اخبار و ... ممنون از حضورتون

زندگی از آ...تا...ی

سلام خانوم خانوما دوست دارید انواع غذاها و شیرینی های ایرانی و خارجی رو یاد بگیرید؟ دوست دارید فرمول انواع ماسک های زیبایی رو یاد بگیرید و تو خونه درست کنید؟ دنبال جدیدترین نکات خانه داری هستید؟ دنبال نقشه های قلاب بافی و درمانهای خانگی می گردید؟دوست دارید برای کوچولو داستانهای قشنگ قشنگ تعریف کنید؟ کاری نداره وبسایت زندگی از آ...تا...ی رو لینک کنید تا همه روزه از مطالب جالب و مفیدش استفاده کنید. به هر موضوعی هم علاقه داشتید تو قسمت نظرات پیشنهاد بذارید تا تیم آ...تا...ی درموردش براتون مطلب بذاره. داستانهای قشنگ خودتون و کوچولوتون رو بدید تا به اسم خودتون یا کوچولو در سایت گذاشته بشه.

سمیه

ازنوشته های سایتون معلومه که شماضدمردیدوجاهایی ازاسلام که به نفع زن رادرسایت وارد کردیدشماجنس رابرترمی دانیدواقعابراتون متاسفم شمازن هاحاضریدحقتون رعایت بشه اماحقوق مردان مثل تعددزوجات وتمکین و...که خدای یگانه آورده آن هارا رعایت نشه شماخودخواه وظالمیدآدم بایدکل احکام قبول داشته باشه نه که اسلام سلیقه ای انتخاب کنه وای وای وای شمابلدیداز رن هاطرف داری کنیدشماخداپرست نیستیدزن پرستید مثل بت پرستان شماجنس مردراباحرف هایتان تحقیرکردیدمرد هم انسان خداطرف دارزن هانیست چون زن مثل مرد جنسه فرقی بااون نداره وگناه میکنه طرف داری ازاون افتخارنیست چون قاتل امام جواد ام فضل زن بود قاتل امام زمان هم زن به نام سعیده یاقطام درقتل امام علی نقش داشت وزن بودیاعایشه وحفصه که موردلعن اهل بیت بودندزن بودندشمااحکام خدارامثل تعددروجات و...برطبق خواسته ی دل تحریف می کنید[عصبانی]من یک زنم ولی ازحق دفاع می کنم نه ازجنس زن

سمیه

لعنت خدابرقطام وام فضل وعایشه وحفصه وسعیده وجعده وهند جگرخوار وام الحکم تاابدوبرهمه ی زنانی که حق مردان رامی خورندواسلام راسلیقه ای انتخاب می کنند