چند ترفند خانه داری جالب

خاک اره

از خاک اره نرم و لطیف برای پاک کردن فلزات حکاکی شده قیمتی مانند طلا و نقره می توان استفاده کرد.

معجزه نشاسته

 

اگرمقداری نشاسته را در کمی آب حل کنیم و با قلم مو به اشیای گچی و مرمری بزنیم، در پاکیزگی آنها معجزه می کند.

 

ورقه نازک آلومینیوم

 

با استفاده از این ورقه ها می توان اشیای نقره ای را نیز حفظ کرد زیرا نقره در معرض هوا سیاه می شود. پس نقره آلات را اگر در این ورقه ها محکم بپیچیم، همیشه تمیز و شفاف می مانند.

کاغذ خشک کن

 

وقتی قالی یا پارچه های پشمی کرکدار، غفلتاً در بارش باران خیس شوند، اگر خود به خود خشک شوند روی آنها لکه باقی می ماند ولی برای رفع این اشکال می توانید با کاغذ خشک کن تمام آب آن را بگیرید به این ترتیب کوچکترین لکه ای باقی نخواهد ماند.

قند سوخته

 

می توان آن رابه عنوان بوگیر یخچال مورد استفاده قرارداد، مخصوصاً در زمان مسافرت که یخچال بلااستفاده می ماند قراردادن این ماده در داخل یخچال باعث از بین بردن تمام بوها خواهد شد.

 

الهام امیری

 

/ 1 نظر / 78 بازدید
لبخند

دوست خوبم سلام بعد از مدتها دوباره به لاگت اومدم و متنهای بسیار زیبایی خوندم و واسه این قلم رسا و شیوا بهت تبریک میگم لذت زندگی پس از 2 سال با عنوان شیوه صحیح تحریک جنسی همسر به روز شد چکیده مطلب: رابطه جنسي نقش بسيار مهمي در ازدواج دارد، ولي با اينحال زوج هاي زيادي ......... احتمالاً زندگي جنسي شما دچار يكنواختي شده است. حتي مهیج ترين فرد در رابطه جنسی ............. مرد بايد در آغاز رابطه جنسي ذهن و فعاليت خود را متوجه ........ منتظر حضور گرمت هستم